Aalborg

Gugvej 148
9210 Aalborg Sø
Tlf. +45 9633 1090
E-mail: aalborg@pronor.dk

Aarhus

Edwin Rahrs Vej 52
8220 Brabrand
Tlf. 7015 3500
E-mail: aarhus@pronor.dk

Herning

Gudhjemvej 3C
7400 Herning
Tlf. +45 9712 2255
E-mail: herning@pronor.dk

Middelfart

Damgårdvej 8
5500 Middelfart
Tlf. +45 6441 0701
E-mail: middelfart@pronor.dk

Ringe

Bygmestervej 20
5750 Ringe
Tlf. +45 6362 1527
E-mail: ringe@pronor.dk

Haslev

Islandsgade 34
4690 Haslev
Tlf. +45 5631 2163
E-mail: haslev@pronor.dk

Find en pronor afdeling nær dig

Salg af tekniske Artikler og reservedele

Carsten Simonsen

Afdelingsleder

Aalborg

Kim Ohms

Teknisk salg

Aarhus

John Kudsk

Teamleder

Ringe

Jan Jensen 

Teknisk salg

Aalborg

Marianne Lysemose

Salgsassistent

Middelfart

Mekanisk Reparation & Service

Per Kjær Nicolajsen

Serviceleder

Jylland

Jan Petersen

Jan Petersen

Serviceleder

Fyn

Kim Erik Jensen

Serviceleder

Sjælland

Danni Schmidt Nielsen

Projektleder

Aarhus

Automation & Tavler – salg og service

Troels Christensen

Serviceleder

Aarhus

Administration

René Guldbrandtsen

Bogholder

Aarhus

Roxana Bursuc

Økonomielev

Aarhus

Helle Nedergaard

HR & Marketing

Aarhus

Jesper Hoffmann

Økonomichef

Aarhus

Direktion

Søren Nedergaard

Adm. direktør

Aarhus